Warme groeten uit Bolivia!

Door: Abdias Pacamia Beyuma, leerkracht bij AREEC.

Namens alle medewerkers van AREEC stuur ik u hierbij onze warme en respectvolle groeten.  Bedankt dat u het mogelijk maakt dat kinderen met het syndroom van Down, blindheid, doofheid, autisme en meervoudige beperkingen hier lessen voor het leven kunnen leren.

Er komt vanuit de wijde omgeving steeds meer aandacht voor onze bijzondere school. Dat is goed, want u weet misschien dat ouders vroeger hun gehandicapte kinderen uit schaamte verborgen hielden. Maar nu weten zij dat hun kinderen dezelfde capaciteiten en vaardigheden hebben als andere kinderen.

We willen het praktijkonderwijs graag uitbreiden, want we zien hoe goed jongens en meisjes hier leren koken, handwerk zoals macramé en weven en stofbewerking, schilderen en het kweken van planten. Met die vaardigheden worden ze veel zelfstandiger en kunnen zij zelfs een bijdrage leveren aan het inkomen van hun arme families.

Wilt u ons alstublieft helpen?

Dit hebben we dringend nodig:

  1. Lesmaterialen zoals boeken, schriften, pennen: € 2.615
  2. Educatief spelmateriaal: € 932.
  3. Materialen voor schilderen, textiel, koken en sierteelt: € 2.612.
  4. Bescheiden salarissen voor 8 leerkrachten, een sierteeltmanager, de conciërge en de schoolpsycholoog, dat kost jaarlijks totaal: € 43.464.

Dank u wel, als we ook dit jaar op uw bijzondere steun mogen rekenen!


Delen:

30 januari 2026

Amazone hospitaalboot 2026

Heb je je wel eens afgevraagd hoe het met de inheemse bevolking in de Amazonejungle gaat? Wie kijkt er naar…
16 januari 2026

De WINNAARS zijn bekend!

Afgelopen maand gingen jullie fanatiek aan de slag met onze puzzel ‘Kraak de code – waar droomt Camila van?’ Er…
12 januari 2026

Pando Report met nieuws

De laatste nieuwsbrief van 2025. Deze rolde misschien al je brievenbus in. Ontvang je geen nieuws op papier, dan kun…

Geplaatst op 20 oktober 2023